Meet Mindy!

ingel

Mindy I on muumia-ingel aga see eest ilusa kleidiga (100% villane). Mindy kannab imepeent etnograafilise mustriga stiliseeritud maani kleiti, mis viitab Kihnu Eesti uuematele kindarandmetele. Kogu komplekt passib hästi tulevaseks külmaks ja pimedaks hingedeajaks. Kui Mindy liigub, siis stiilselt – ta peidab oma seeliku all ühte helisevat kuljust. Nõustun, et tiivad võiksid tal vähem pitsilised olla aga olude sunnil kannab Mindy the Ist sellel sügis-talvel just selliseid.

Rääkimata sellest, et ta ise on handmade on tema pitsiline ja õrn kleit peaaegu, et nii handmade kui veel olla saab. See tähendab peeni, 1,5 vardaid, veel peenemat ühekordset lõnga ja väikeseid gabariite (loe ajakulukat käsitööd ühe väikese tarbimisväärtusetu jubina kohta). Kuna ma siiamaani pidasin igasuguseid täidetud loomade-lindude jne varrastel kudumist kõrgemaks pilotaažiks, siis ma olen valminud Mindy üle väga uhke. Go Mindy, go!

Advertisements

2 thoughts on “Meet Mindy!

 1. Väga ilus!
  Aga mida sa sellega siis ikkagi teed? Või kuhu see on mõeldud?
  Ma ise ei suuda kunagi sellistele asjadele praktilist kasutust leida ja jäävad kuskile karpi/sahtlisse seisma (mitte et ma just selliseid ingleid kudunud oleksin, aga lihtsalt mingeid väikesemõõdulisi tekstiilist loomakesi on ette tulnud..)

  p.s. mu ema heegeldas jõulukaunistusi kunagi ammu, ja need olid ruumilised inglid, tärgeldatud ja puha:)

  • Aitäh, Elis! Mindy läks kingituseks inimesele, kes käsitööd väga väärtustab ja kellele rippuvad ja helisevad asjad kodu interjööris meeldivad. Nukk oligi tehtud algusest peale talle mõeldes ja selle praktiline tarbimisväärtus jääb puhtalt hinge toitmise tasandile =)
   Kui nukk oleks pehmem, küll siis taolisel asjal rohkem kasutust oleks aga praegu tuli selline täiskasvanute nukk..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s